Гол Мудрика приніс Україні першу перемогу в Лізі націй

2 hours ago 1

У польській Познані відбувся матч третього туру Ліги націй УЄФА, в якому збірній України протистояла національна команда Грузії. Поєдинок завершився перемогою "синьо-жовтих" із рахунком 1:0.

Початок зустрічі був затьмарений проблемами з освітленням на стадіоні над гостьовим сектором, через що гра була перервана на 8 хвилин. Утім, ця ситуація ніяк не вплинула на жагу команд до перемоги.

"Синьо-жовті" відкрили рахунок на 35-й хвилині. Кочорашвілі втратив м'яч на власній половині поля, чим скористався Михайло Мудрик, який від лівого кута штрафного змістився до центру й низом поклав шкіряного у ближній кут.

У другому таймі Мудрик міг оформлювати дубль, однак Гіоргі Мамардашвілі у стрибку потягнув удар від зіркового українця, чим довів, що не просто так вважається одним із найкращих голкіперів світу.

Наприкінці зустрічі підопічним Реброва відверто пощастило: Давіташвілі відправив м'яч у ворота Трубіна, але до цього був зафіксований офсайд.

Українська збірна набрала перші три очки, проте продовжує залишатись на останньому рядку в турнірній таблиці групи. Грузія та Чехія мають по 6 балів, в України та Албанії по 3 залікові пункти.