«Золото» та «бронза»: миколаївські фехтувальники вибороли медалі на Кубку України

2 hours ago 1

Фехтувальники з Миколаєва вкотре довели свій високий клас. Цього разу вони вибороли медалі на Кубку України найсильніших в особистій першості.

Так, 21 жовтня на Кубку України найсильніших в особистій першості визначали шаблісти. Перемогу святкував 32-річний представник Миколаєва Юрій Цап.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Цікаво, що на п’єдестал пошани зійшли ті самі чотири спортсмени, що і торік, коли змагання приймали Черкаси, йдеться у повідомленні. Тільки розташувалися вони у підсумковому протоколі в іншому порядку.

Юрій Цап та Андрій Ягодка, які розіграли між собою золото не лише попереднього Кубка України, але й останнього чемпіонату України, цього разу зустрілися на стадії півфіналу. І на відміну від двох вище згаданих турнірів цього разу переможцем з рівного протистояння вийшов миколаївський фехтувальник (15:11). У фіналі підопічний Артема Скорохода та Юрія Марченка впевнено взяв гору над киянином Олексієм Стаценком (15:5) і таким чином оформив свою першу в кар’єрі особисту перемогу на Кубку України!

Третю сходинку з одеситом Андрієм Ягодкою розділив і таким чином другий рік поспіль став бронзовим призером Кубка України ще один вихованець миколаївської школи фехтування Богдан Боговін, який у своєму півфіналі поступився Стаценку (7:15).