Прикордонник з Волині став чемпіоном світу з джиу-джитсу

2 hours ago 2

Військовослужбовець Волинського прикордонного загону Богдан Мочульський переміг на міжнародних змаганнях із джиу-джитсу, які з 21 по 28 жовтня проходять в місті Іракліон на острові Крит (Греція).

Про це повідомляє пресслужба загону.

«Наш спортсмен, який є членом національної збірної України з цього виду єдиноборств, став чемпіоном світу у ваговій категорії до 62 кг. Боєць, який змагається за системою файтинг, провів п’ять переможних поєдинків, зокрема, здолавши представника Бельгії у півфіналі та колумбійця у фіналі», – йдеться у повідомленні.

Загалом участь у чемпіонаті світу беруть 800 учасників із 58 країн.

Національну збірну України, окрім Богдана Мочульського, представляли ще близько 20 спортсменів.

Читати ще: Волинський прикордонник став чемпіоном міжнародного турніру з джиу-джитсу

Цей турнір може стати перепусткою для бійця до участі у Всесвітніх іграх, які відбудуться влітку 2025 року в Китаї.

Богдан є Заслуженим Майстром спорту України та нагороджений орденами «За заслуги» IIІ та II ступенів. За час спортивної кар’єри ставав неодноразовим переможцем чемпіонатів Світу та Європи з вказаного виду бойового мистецтва.

Вітаємо спортсмена-прикордонника з черговим тріумфом та бажаємо подальших звитяг!