«Старий Луцьк» у конкурентному матчі поступився «Рівному»

2 hours ago 2

На дербі у Рівному баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» зазнав поразки.

Як повідомили у клубі, набраних очок команді довелося чекати доволі довго.

Однак врешті Мусієнко і Джексон влучили у проходах, під щитом суперника розібрався Липовцев. У Рівного вже було 8 очок на той момент. Загалом чверть була малорезультативною. Втім господарі лідирували за її підсумками з рахунком 13-6.

Друга десятихвилинка розпочалася з набраних очок Горобченка. Загалом волиняни дещо підтягнулися в рахунку. Понад 20 спроб знадобилося обом командам для того, аби влучити здалеку. Команда Переверзія знову змогла збільшити свою перевагу в рахунку: після реалізованого ендвану Брауна гондикап господарів досягнув +10. За такої різниці суперники і пішли на велику перерву.

В третій чверті також вистачало емоційних моментів і фолів. Соловйов отримав четвертий фол. Коли відставання лучан скоротилося до 4 очок – Переверзій взяв тайм-аут. Двічі поспіль влучив Лесик, Луцьк вперше вийшов вперед. Тим не менш, серія штрафних повернула лідерство команді господарів 44-40.

Читати ще: Луцькі волейболістки стартували з перемоги в Першій лізі. Фоторепортаж з відкриття сезону

На старті останньої чверті Луцьк та Рівне обмінювалися результативними діями. Далі знову було багато фолів та свистків. Команда догравала матч без головного тренера. Хлопці до останнього намагалися зачепитися за позитивний результат, втім – не вийшло. 61-52 на користь рівнян. Найрезультативнішим із 17 очками у складі волинян став Рідлі.