Черкаський «ЛНЗ» здобув перемогу над «Інгульцем»

1 day ago 2

У Черкасах 20 жовтня відбувся футбольний матч між місцевим "ЛНЗ" та "Інгульцем" з Кіровоградщини.

Футбольний матч між «ЛНЗ» та «Інгулець». Суспільне Черкаси/Олексій Юрін

Черкаська команда здобула перемогу. Матч відбувся на центральному стадіоні у Черкасах, пише Суспільне.

На оновленому полі черкаського стадіону зустрілися місцевий "ЛНЗ" та "Інгулець" з Кіровоградщини. З перших хвилин черкащани захопили ініціативу і хвилі атак почали накочуватися на ворота гостей.

На 14 хвилині пас Топалова в розріз з лівого флангу влучив у руку захисника "Інгульця".

На 34 хвилині "ЛНЗ" відкрив рахунок. Після прострілу з флангу від Муравсього Яшарі пробивав, голкіпер витягнув, але Путря був перший на добиванні.

У кінці тайму, після помилки в обороні черкащан, два форварда гостей вийшли на одного захисника. Нападник пробив і мʼяч поцілив у руку гравця "ЛНЗ". Після перегляду VAR рефері призначив пенальті.

Гравець "Інгульця" пробив м'яч, проте голкіпер Кучеренко вгадав напрямок польоту м'яча і відбив його. Після цього зав'язалася штовханина між гравцями і суддя показав по жовтій картці ініціаторам.

Другий тайм активніше почали гості. Після навісу з флангу м'яч потрапив до Іллі Путрі і правий захисник "ЛНЗ" за допомогою рикошету від захисника оформив дубль.

Далі гра пішла на зустрічних курсах. На 70 хвилині м'яч пролетів біля стійки воріт "ЛНЗ".

Після 75 хвилини черкащани довели матч до перемоги. 2:0 на користь "ЛНЗ". В онлайн-режимі черкащани піднялися на п'яте місце у турнірній таблиці.