Черкащанки вибороли золото і бронзу Кубка України з фехтування

3 hours ago 2

Кубок України з фехтування відбувся в Києві.

Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів України, зокрема й із Черкащини.

Уперше в кар’єрі на найвищу сходинку п’єдесталу цих змагань зійшла черкащанка Дар’я Гонцова. Підопічна Людмили Шкалікової та Нікіти Нікітіна без поразок пройшла груповий етап й, отримавши другий номер посіву, продовжила впевнено крокувати турнірною сіткою.

Цікаво, що останні три поєдинки 22-річна шаблістка із Черкас виграла з однаковим рахунком 15:8: в 1/4 – в Анастасії Цап, в 1/2 – у Софії Головкіної, у фіналі – у володарки Кубка України-2023 Олександри Бондар із Миколаєва.

Третю сходинку п’єдесталу посіла черкащанка Софія Головкіна.

Дар’я Гонцова розповіла про те, як їй вдалося вперше в кар’єрі здобути золото великих всеукраїнських змагань: «Ця перемога надзвичайно важлива, тому що кожні українські змагання для мене дуже важкі, і щоразу я виходжу на доріжку як уперше. І мені завжди моторошно. І навіть попри те, що тут не було нашої олімпійської четвірки, усі спортсменки дуже сильні й насправді з кожною важко».

Про це інформує Національна федерація фехтування України.